W dniach 8, 9 i 10 kwietnia odbyły się nasze bezpłatne warsztaty filmowe.
Łącznie 100 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych wzięło udział w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach.

Część pierwsza warsztatów- zajęcia aktorskie- odbywały się w kinie Elektronik. Prowadzący rozpoczynali rozgrzewką ruchową. Potem kolejno prowadzili:

- rozgrzewkę głosową i dykcyjną

- trening relaksacyjny

- ćwiczenia budujące zaufanie do partnera

- ćwiczenia rozwijające wyobraźnie aktorską.

Druga część warsztatów- zajęcia filmowe- odbywały się w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Prowadzący oswajali uczestników z kamerą, oraz podstawowymi zagadnieniami z dziedziny montażu, reżyserii, sztuki operatorskiej i  aktorstwa filmowego.

Podczas zajęć uczniowie z pomocą studentów i wykładowców Warszawskiej Szkoły Filmowej nagrywali własne filmy, których projekcja odbywała się na koniec warsztatów.  Ta część wyłowywała w obecnych najwięcej entuzjazmu.

Na koniec zajęć wszyscy uczestnicy otrzymywali dyplomy ukończenia warsztatów filmowych.

Dziękujemy Wam wszystkim za obecność i mamy nadzieje, że jeszcze do nas wrócicie!