Uczeń Gimnazjum Filmowego - Tymon Gryczan zdobył I miejsce w organizowanym przez  Dom Kultury Zacisze, PISF i Warszawską Szkołę Filmową Międzynarodowym Konkursie na Plakat Filmowy.

Konkurs kierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Należało stworzyć pracę formatu A 2 wykonaną w technice plastycznej do któregoś z zaproponowanych przez Organizatorów filmów. Tymon zaprojektował plakat do filmu  "Historia Kina w Popielawach" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego. Jury w składzie: Andrzej Pągowski, prof. Krzysztof Hejke, Dorota Petrus i Marek Pawłowski doceniło pracę naszego Ucznia przyznając Mu I miejsce w kategorii Gimnazjum.

Wystawa prac oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniach 16-17 czerwca 2016 w Warszawskiej Szkole Filmowej podczas VII Festiwalu Filmoteki Szkolnej.

Gratulujemy!