Dzień Dziecka w Kinie Elektronik- Spektakl muzyczny „Nutki Pana Kleksa”

Spektakl muzyczny inspirowany piosenkami z Akademii Pana Kleksa ze wspaniałą muzyką Andrzeja Korzyńskiego w bajkowym świecie Jana Brzechwy.

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych na spektakl muzyczny Nutki Pana Kleksa,w reżyserii Anny Seniuk, który przeniesie widzów w bajkowy świat Jana Brzechwy. Dla najmłodszych przedstawienie będzie niezwykłą przygodą, a dla rodziców wspomnieniem z dzieciństwa.

Aktorzy, wprowadzając najmłodszych widzów w świat Brzechwy, wędrują po przeróżnych stylach muzycznych: klasyka, pop, reggae, blues, jazz i disco. Spektakl zaskakuje wyjątkowym i oszczędnym w formie rozwiązaniem scenograficznym. Najważniejsza jest tu wyobraźnia dziecka, to w niej ma się pojawić obraz.

A wszystko w interpretacji wyjątkowych aktorów i wokalistów Teatru Narodowego - Kingi Ilgner, Pauliny Korthals, Pawła Paprockiego i Kacpra Matuli. Aktorom towarzyszy zespół muzyczny na żywo, pod kierownictwem Andrzeja Perkmana, grający przeboje z kultowej Akademii Pana Kleksa w nowej, niekonwencjonalnej aranżacji. Scenografii podjął się Jan Kozikowski.

Reżyserem spektaklu jest Anna Seniuk, wybitna polska aktorka i reżyserka przedstawień dla dzieci. W sposób sobie tylko właściwy stworzyła obraz, który zachwyca, inspiruje i ukazuje cudowny świat jednego z najwspanialszych  klasyków polskiej literatury dziecięcej, Jana Brzechwy.

Zapraszamy na „Nutki Pana Kleksa” w Kinie Elektronik!

Kino Elektronik przy ul. Gen Zajączka 7 w Warszawie.

29 maja 2016, g. 15.00

Bilety 20 zł

Rezerwacja biletów: tel. 691 490 173, rezerwacje@kinoelektronik.pl, www.bilety24.pl

www.kinoelektronik.pl